GP Hiszpanii - incydenty

Wyścigi GP2 League

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Viper

GP Hiszpanii - incydenty

Post autor: Viper » sob 14 lis, 2009 21:51

Viper vs Kakiet

Nie wiem ktore to bylo okr. Tak mi cisnienie skoczylo ze nie myslalem o sprawdzaniu takich pierdołów. Nie bede nic pisal, wszystko jest na filmie. Film krecony na szybko i telefonem wiec jakosc nie zachwyca.

http://www.youtube.com/watch?v=GfrAc4I98Xk

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » sob 14 lis, 2009 22:06

Muszę nagrywać film ? po raz kolejny Xcore kasuje kogoś na starcie a potem głupio się tłumaczy... wg mnie DQ z tego wyścigu + jakiś ban na kolejne bo to juz jest recydywa... w tym sezonie mamy 4 weekend i w 3 Xcore robi sieczkę na starcie.

Przepraszam Tomz i Jaro, jeśli zgłaszacie incydenty to przyznaję się do winy, choć w przypadku Tomz'a kompletnie nie spodziewałem się że ktoś hamuje tyle metrów wcześniej...
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

tomz123

Post autor: tomz123 » sob 14 lis, 2009 22:08

Hid hamowałem tyle metrów wcześniej ponieważ złapałem laga i nie chciałem wyeliminować kogoś z przodu.

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

Post autor: Chipita » sob 14 lis, 2009 22:08

Tak hid, musisz nagrać film, zresztą zobacz sobie do poprzedniego tematu z incydentami, dałem tam nawet dopisek do czyjegoś postu.
ESPAÑA !!!

Awatar użytkownika
Kakiet

Post autor: Kakiet » sob 14 lis, 2009 22:10

viper przykro mi akyrat miałes pecha , bo korwa co chwila bolidy mi znikały **** wie czemu,tak w zyciu bym cie nie rozwalil , jak mi sie pojawiłes to juz leciałes za pobocze:((( i wez tu graj :///

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » sob 14 lis, 2009 22:25

A więc zgłaszam incydent

hideto vs xcore

http://www.youtube.com/watch?v=yNaRCfMatPA

L1 T1... jak mi ktoś wytłumaczy w jaki sposób xcore chciał mnie tam wyprzedzić to nawet wycofam zgłoszenie...

a tak uważam że powinien zostać ukarany dyskwalifikacją z tego i następnego albo kilku następnych wyścigów. Tak powtarzam się ale to jest recydywa, praktycznie co wyścig Xcore robi sieczkę na starcie a potem się jakimiś cudami tłumaczy. sezon czy dwa temu były ustalenia, że incydenty na starcie będą rozstrzygane niezwykle surowo, co się z tym stało ?...

I tak też w Australii było, surowo, płakali mi na GG że zbyt surowo. A poza tym "sezon czy dwa temu" to przeszłość, ja tego nie mówiłem, może to Miszczuk mówił ale go teraz nie ma.
Ostatnio zmieniony sob 14 lis, 2009 22:35 przez hideto, łącznie zmieniany 1 raz.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

F1_Kacek

Post autor: F1_Kacek » sob 14 lis, 2009 22:28

Próba zdublowania Erwba (L24)

http://www15.zippyshare.com/v/77768212/file.html
(sorry za słabą jakość)

Awatar użytkownika
jaro738

Post autor: jaro738 » sob 14 lis, 2009 22:32

maka na starcie spycha na trawe - co tu pisac

dublowany erwb jedzie definitywnie tak, jakby mial zamiar przejechac ten zakret po lewej stronie i w ostatniej chwili wyjezdza mi przed nos.

do hid'a nic nie mam, bo mu sie dupa ślizgła więc nic nie mogl zrobić.

http://www.youtube.com/watch?v=B37KOQdSTXY

Awatar użytkownika
Erwb

Post autor: Erwb » sob 14 lis, 2009 22:51

no coż skoro jeden post broniącego to tak:
1. F1_Kacek, po prostu mi bolidy znikły
2. Jaro, ech tu się trzeba do błędu przyznać bo za późno w lusterko popatrzyłem

Awatar użytkownika
maka87-1992

Post autor: maka87-1992 » sob 14 lis, 2009 23:10

http://www.youtube.com/watch?v=lO2R3Wzlmww

Wybacz jaro, nie widziałem cię(dowód wyzej) , ale manewr też był nieco dziwny, cóż moja wina ale sadze, że kary być nie powinno bo praktycznie nic nie straciłeś.

Awatar użytkownika
jaro738

Post autor: jaro738 » sob 14 lis, 2009 23:17

maka87-1992, jeżeli na serio jezdzisz z kokpitu, to i tak cały czas widać mnie w lusterku...

ja to wrzucilem tylko po to, zeby przestrzec na przyszłość. Nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby za to jakas kara była

Awatar użytkownika
maka87-1992

Post autor: maka87-1992 » sob 14 lis, 2009 23:25

Tak, jeżdżę z kokpitu, ale bardziej skupiam się na patrzeniu przed siebie na starcie niż w lusterka.

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

Post autor: Chipita » sob 14 lis, 2009 23:26

Błąd, trzeba też patrzeć do tyłu.

[ Dodano: Sob 14 Lis, 09 23:27 ]
A poza tym jaro, maka i chipita wszyscy mają warn za pisanie nie w temacie i nie trzymanie zasady 1 post bron. 1 post atak. znaczy na odwrót.
ESPAÑA !!!

Awatar użytkownika
belmondo

Belmondo vs Gootek

Post autor: belmondo » ndz 15 lis, 2009 02:01

http://www.youtube.com/watch?v=sC7V967AZsY

Co tu dużo gadać,zniszczył mi wyścig,po tym uderzeniu straciłem skrzydło :/

Chciałbym tylko prosić, abyście się postarali przy robieniu takich filmów. To zajmuje 10 minut a bardzo ułatwia pracę bo nie trzeba dodatkowo wchodzić i oglądać rep, tylko od razu zgłoszenie idzie do reszty Rady i można dobrze ocenić. Już nagrywanie komórką przeboleję, aczkolwiek Fraps + Windows Movie Maker to połączenie proste jak konstrukcja cepa. Zobaczcie jak powinien wyglądać idealny filmik zgłoszeniowy - kilka kamer i wszystko jasne - KLIK
Ostatnio zmieniony ndz 15 lis, 2009 03:55 przez belmondo, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
gootek

Post autor: gootek » ndz 15 lis, 2009 09:02

Co moge powiedyiec, lag i tyle, nie wrzuce nawet filmiku jak to u mnie wygladalo, bo nie mam repa. Prosze o lagodnz wymiar kary...

[ Dodano: Nie 15 Lis, 09 09:51 ]
O, jak widzę to 'płynnie' to mam zastrzeżenia do Twojego wjazdu przede mnie, ale to już rostrzygnie rada.

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » ndz 15 lis, 2009 11:09

Na T1 przez chwilę komp zafundował mi pokaz slajdów i tak to się skończyło... przyznaje się ofc.

Wiem że w monaco nie pojadę, ale proszę o pozwolenie na jazdę dzisiaj, wystartuje z pitlane.
Nie mogę ci pomóc
Jestem Ikskorem :)

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

Post autor: Chipita » ndz 15 lis, 2009 16:33

WERDYKT (czas na zgłaszanie jeszcze jest, ale wątpię żeby coś się pojawiło)

Kakiet vs. Viper - wina laga, trudno kogoś winić w tym przypadku.

Xcore vs. Hideto - wina Xcore, po raz kolejny po starcie jest incydent z twoim udziałem. Masz wyraźny problem z zachowaniem się. Nie umiesz się opanować i zrozumieć, że trzeba zdjąć nogę z gazu. Myślę, że przyznana kara uświadomi ci co robisz źle i przestaniesz to robić.

Erwb vs. Kacek - wina Erwba, nawet jeśli zniknęły ci bolidy to twój bolid był widoczny. Na tor nie można po prostu się wbić, mogłeś się na trawie zatrzymać i poczekać aż bolidy się pojawią, bo przecież o nic i tak nie walczyłeś.

Maka vs. Jaro - wina Maki, nawet jeśli jeździsz z kokpitu to w lusterkach wszystko widać i po to one są aby ich używać.

Erwb vs. Jaro - RA, Erwb trochę późno zjechał z Best Line a jaro próbował go wziąć poza BL i wyszło jak wyszło, na szczęście bez uszkodzeń.

Gootek vs. Belmondo - wina Gootka, co tu dużo mówić, po prostu usiadłeś mu na dupie a potem nie zahamowałeś i bum.

------------------------------------------
KARY ZA R1 GP HISZPANII:
Xcore: +45 sekund do czasu końcowego, dyskwalifikacja na GP Monaco
Erwb: +15 sekund do czasu końcowego
Maka: +15 sekund do czasu końcowego
Gootek: +15 sekund do czasu końcowego

Kierowcy Erwb kara przechodzi na następne GP, które ukończy.

------------------------------------------
Kary "w puli":
Mc: +30 sekund do czasu końcowego
Etienne: ostrzeżenie x1
Cichy: ostrzeżenie x1
Paveleks: ostrzeżenie x1
Krystik: ostrzeżenie x1
Erwb: +15 sekund do czasu końcowego
ESPAÑA !!!

Awatar użytkownika
maka87-1992

Post autor: maka87-1992 » ndz 15 lis, 2009 16:57

Maka: +15 sekund do czasu końcowego
Nic przez tą kare nie tracę ale przewinienie nic nie kosztowało Jaro, rozumiem, że należy patrzeć w lusterka ale ja na przykład nie potrafię patrzeć jednoczenie we wszystkie strony...
Uważam kare za grubo przesadzoną, warn byłby zrozumiały ale kara czasowa jakoś nie bardzo...

Paveleks

Post autor: Paveleks » ndz 15 lis, 2009 21:33

http://www.youtube.com/watch?v=FP1_aeG-nAI

- Netrush - Więc tak z tego co sie orientuje byłem przednim, znaczy moja część bolidu co stawia mnie w uprzywilejowanej pozycji. Mimo że udaje mi sie wyjechać przed netrushem ale dostaje hita czy nawet dotknięcie, ale zawsze wyrzuciło mnie to na tor. Jechałem na 8. Tak to wygląda na mojej powtórce, no ale na serwerowej lub netrusha mogło wyglądać inaczej. Dlatego prosze o rozpatrzenie. 8/9 lap chyba
Ostatnio zmieniony ndz 15 lis, 2009 21:37 przez Paveleks, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
gootek

Post autor: gootek » ndz 15 lis, 2009 21:34

Maka nie zostawia mi miejsca na T1 na 5 lub 6 okrążeniu co skutkuje naszym spinem i tak naprawdę moim wycofaniem się z wyścigu trochę przy pomocy neta, do którego jednak nie mogę mieć pretensji. Filmik doślę jutro, bo teraz YT go nie przyjęło (mimo dobrego formatu) a tak się składa, że jutro wcześniej wstaję i się ulatniam sprzed komputera.

Awatar użytkownika
3557
Kontakt:

Post autor: 3557 » ndz 15 lis, 2009 21:36

Krystik na początku T3, wjeżdża we mnie, ląduję na bandzie bez tylnego skrzydła, co oznacza dla mnie koniec wyścigu na L1.

http://www.dailymotion.pl/video/xb5stc_ ... videogames

Awatar użytkownika
maka87-1992

Post autor: maka87-1992 » ndz 15 lis, 2009 21:39

Maka nie zostawia mi miejsca na T1 na 5 lub 6 okrążeniu co skutkuje naszym spinem i tak naprawdę moim wycofaniem się z wyścigu trochę przy pomocy neta, do którego jednak nie mogę mieć pretensji. Filmik doślę jutro, bo teraz YT go nie przyjęło (mimo dobrego formatu) a tak się składa, że jutro wcześniej wstaję i się ulatniam sprzed komputera.
Rozumiem, że jesteś pupilkiem szefa, ze mam jaśnie Panowi zjeżdżać z toru?. Może i nie zostawiłem wiele miejsca ale w takim wypadku warto odpuścić.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 15 lis, 2009 21:43

http://www.youtube.com/watch?v=4t50M-vBAfE

Krystik uderza w 3557 aka kuba, a potem jak kostki domina w efekcie tego wylatuję ja i xcore...

powtórzę się z tematu po wyścigowego ale...

wśród onboardów które zrobiłem z komentarzami 2 krotnie pada stwierdzenie by uważać na danym zakręcie bo coś... pierwszym byłą szykana na imoli, drugim T3 w hiszpanii oczywiście krystik nic sobie z teog nie zrobił i wszedł w zakręt tak jakby nikogo przed nim nie było. Teraz tłumaczy się nie wiadomo czym.

Spodziewam się przynajmniej kary tak dotkliwe jak w przypadku Xcore, choć moim zdaniem powinna być wyższa, odebrał swoim manewrem 3 zawodnikom szansę na zdobycie punktów a sam pojechał dalej z minimalną stratą czasową.

Awatar użytkownika
Krystik27
Kontakt:

Post autor: Krystik27 » ndz 15 lis, 2009 21:55

wypadek z 3557:
w tym przypadku nie przyznaję się do winy, ponieważ jechałem kurczowo trzymając się wewnętrznej gdzie miałem miejsce. na repie Hida dokładnie widać, że nie miałem kontaktu z Kubą tylko stałem się ofiarą laga... sam się zdziwiłem że Kuba tak nagle poleciał... :/

wypadek z Hidem i Xcorem
do tego wypadku niestety muszę się przyznać bo straciłem panowanie nad bolidem i wracając na tor zahaczyłem o Hida powodując efekt domina, niestety akurat mnie udało się wybrnąć z tego wszystkiego.
Zaś na wypadek Xcore'a nie miałem takiego wpływu jak na wypadek Hida za co przepraszam

Hid wiem, że chcesz żebym dostał DQ bo lubisz mnie gnoić, gdyby to był taki Jaro to na pewno byś nie wnosił o DQ, zawsze w swoich incydentach dopatrujesz się mnie jako winowajcę...

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » ndz 15 lis, 2009 22:19

Jeszcze ja dodam filmik, trochę bardziej szczegółowy:

http://www.youtube.com/watch?v=kGhM48mS1cw

(zaraz się przetworzyć powinien)
Nie mogę ci pomóc
Jestem Ikskorem :)

j4c3k18

Post autor: j4c3k18 » ndz 15 lis, 2009 22:52

Krystik27 pisze:Hid wiem, że chcesz żebym dostał DQ bo lubisz mnie gnoić, gdyby to był taki Jaro to na pewno byś nie wnosił o DQ, zawsze w swoich incydentach dopatrujesz się mnie jako winowajcę...
sorry moge dostac warna, ale nie wytrzymalem. nie chodzi tutaj o gnojenie, ale moze wbicie ci do glowy czegos w koncu. a nie ze co 2 wyscigi marnujesz kogos wielogodzinne przygotowanie. moze jak zaczniemy ciebie ro....lac na 1 okrazeniu i to ty bedziesz ponosil tego konsekwencje w postaci niedojechania do mety wyciagniesz w koncu jakies wnioski??

Awatar użytkownika
qbx

Post autor: qbx » pn 16 lis, 2009 14:29

Qbx vs Hideto
http://www.youtube.com/watch?v=2R-9EtKZFic

Lap 4-5, drzwi otwarte na oścież. Niby tylko lekkie uszkodzenia, ale jakby to było Monaco to by był ból, płacz i zgrzytanie zębów.

edytka: Widziałem pianę dlatego odpuściłem widać na filmiku otwarte drzwi, a z innej kamery nawet wycieraczkę pod drzwiami z napisem "welcome!". Chyba nie myślisz, że bronie się zostawiając tobie wolną wewnętrzną w zakręcie ;) Stąd się w miarę dobrze dla nas skończyło, a nie mogłem dotrzymać ci kroku bo miałem paliwa jak na długi wyścig, pal licho uszkodzenia.
Ostatnio zmieniony pn 16 lis, 2009 15:59 przez qbx, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » pn 16 lis, 2009 15:51

cóż mogę powiedzieć, oczywiście moja wina podszedłem do tego manewru tak jak do każdego innego w ten weekend.

Liczyłem że jak zobaczysz w lusterku pianę toczącą się z mojego pyska to po prostu odpuścisz jak reszta kierowców :P

chociaż z tym 'uszkodzonym bolidem nie mogącym dotrzymać mi kroku' to lekka przesada, póki nie usiadłem ci na ogonie odrabiałem regularnie po 0.4-0.5s na okr.

Awatar użytkownika
gootek

Post autor: gootek » pn 16 lis, 2009 16:57

http://www.youtube.com/watch?v=m_ARWWLT-Is
Link do mojej kolizji z maką.

Awatar użytkownika
MikeF1

Post autor: MikeF1 » pn 16 lis, 2009 20:11

Xcore pisze:Jeszcze ja dodam filmik, trochę bardziej szczegółowy:

http://www.youtube.com/watch?v=kGhM48mS1cw

(zaraz się przetworzyć powinien)
OMG!! Gdzie tu jest wina Krystika? Przecież on tam genialnie pojechał, świetnie się wbił po wewnętrznej i trzymał się blisko linii a następnie jakiś dziwny lag spowodował spin kolegi co jechał obok a potem to już przypadek, RA, coś jak Alonso na Interlagos został zgarnięty ;]

Zablokowany

Wróć do „Wyścigi”