GP San Marino - incydenty

Wyścigi GP2 League

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

GP San Marino - incydenty

Post autor: Chipita » sob 07 lis, 2009 22:12

Temat do zgłaszania incydentów. Konieczny film (frapsem nagrać) i opis zdarzenia. Wypowiadają się tutaj tylko zgłaszający i ci, których dotyczy incydent.

1 post zgłaszającego
1 post broniącego
!

Tylko tyle, więcej nie piszemy, nie prowadzimy dalszych kłótni, wszystko macie zawrzeć w 1 poście, żeby nie było bałaganu. Dyskusje nt. wyścigu w innym temacie. Każdy post nie dotyczący incydentów będzie nagradzany warnem.

TO NIE JEST TEMAT DO DYSKUSJI!
ESPAÑA !!!

Awatar użytkownika
dudek2

Post autor: dudek2 » sob 07 lis, 2009 22:26

L1 Xcore vs Dudek
http://www.youtube.com/watch?v=m39xTpxX2Io
Brak logicznego wytlumaczenia manewru Xcora, poniewaz tam miejsca nie bylo ani to miejsce nie jest do wyprzedzania. Wystarczylo nacisnąć hamulec i bym spokojnie jechal dalej bez spina a tak spadek na koniec stawki
BUKA NIE ŻYJE!

Paveleks

Post autor: Paveleks » sob 07 lis, 2009 22:33

http://www.youtube.com/watch?v=7cgKIzfoDj0

1. Incydent z 3557

- Kolega wie że będzie dublowany, jadę za nim jakiś tam kawałek. Albo nie wie co to znaczy kogoś przepuścić albo nie wiem co. Jadę swoim tempem jak wiadomo jak ktoś jest dublowany to ustępuje miejsca dlatego nie zwalniałem bo myślałem że kolega to zrobi, ale niestety. Kilka razy za nim jechałem i niestety się motał strasznie.

2. Incydent z jaro

- Tutaj na mojej powtórce zlagowało i nie wiem jak to było dokładnie. Dlatego proszę Cie Chipita sprawdź to na powtórce serwerowej(16-17 okrążenie chyba) . Ja to widziałem tak dohamowanie jaro leciutko mnie trąca ścina zakręt i mnie wyprzedza a ja trosze wypadam z toru. W takim przypadku chyba powinien mnie przepuścić, ale mogę sie mylić, jak to po walce na torze.

Pozdrawiam serdecznie :]
Ostatnio zmieniony sob 07 lis, 2009 22:39 przez Paveleks, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » sob 07 lis, 2009 22:34

http://img690.imageshack.us/img690/1962/beztytuuie.jpg

Sory, ale nie będe na T1 ryzykował jazdy milimetry od beczek.
Ostatnio zmieniony sob 07 lis, 2009 23:03 przez Xcore, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie mogę ci pomóc
Jestem Ikskorem :)

Awatar użytkownika
qwert

Post autor: qwert » sob 07 lis, 2009 23:38

http://www.youtube.com/watch?v=APrylsRYAoQ

Okrążenie 5, Krystik w niebieskim.

Ja ogólnie jeszcze nie naumiałem się przejeżdżać dobrze tego zakrętu, ale bez przesadyzmu, przeciwnik powinien wziąć to pod uwagę i hamować ciut wcześniej. To jest podstawowa zasada.

Wypadek kosztował mnie dokładnie 30 sek, bo jeszcze zawiesiłem się na czymś niewidzialnym.

Awatar użytkownika
3557
Kontakt:

Post autor: 3557 » sob 07 lis, 2009 23:57

Paveleks pisze: 1. Incydent z 3557
- Kolega wie że będzie dublowany, jadę za nim jakiś tam kawałek. Albo nie wie co to znaczy kogoś przepuścić albo nie wiem co. Jadę swoim tempem jak wiadomo jak ktoś jest dublowany to ustępuje miejsca dlatego nie zwalniałem bo myślałem że kolega to zrobi, ale niestety. Kilka razy za nim jechałem i niestety się motał strasznie.
Jak widać na początku filmiku, dzieliła nas dość znaczna odległość, chciałem Cię puścić po szykanie, ale jeżeli nie miałeś zamiaru zwalniać...

Awatar użytkownika
jaro738

Post autor: jaro738 » ndz 08 lis, 2009 09:10

Paveleks pisze:Incydent z jaro
sry, ale o co ci chodzi? sam z siebie za bardzo opozniles hamowanie i pojechales w piach

Awatar użytkownika
Krystik27
Kontakt:

Post autor: Krystik27 » ndz 08 lis, 2009 10:34

tak jak już napisałem w innym temacie, komp mi zamulał gdy jechałem koło kogoś i tak było w tym przypadku. Jadę sobię za Qwertem przygotowany na wcześniejsze hamowanie, zaczynam wcześniej hamować niż zazwyczaj, ale nie byłem przygotowany że Qwert tak ostro przyhamuje w tym miejscu i to tak gwałtownie... Niestety muszę się przyznać do błędu...

PS Qwert jak by nie patrzeć to kilka kółek wcześniej to ty mnie wysłałeś w piach :P (niestety powtórka mi się nie zapisała...)

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

Post autor: Chipita » ndz 08 lis, 2009 15:56

WERDYKT (czas na zgłaszanie jeszcze jest, ale wątpię żeby coś się pojawiło)

Xcore vs. Dudek - wina Xcore'a, twoje tłumaczenie jest bezsensowne, skoro opony są za blisko i nie chcesz ryzykować jazdy milimetr od nich to zwalniasz a nie przyspieszasz ładując się komuś w tylny spojler. Na twoją obronę działa fakt, że jest to L1 T1.

Kuba vs. Paveleks - wina Paveleksa, musisz zrozumieć, że przy dublowaniu zawodnik nagle nie zniknie z toru, on tam będzie, a pojechałeś zupełnie jakby tam nikogo nie było.

Jaro vs. Paveleks - nie wiadomo, moja powtórka i powtórka serwera nie pokazały co się tam stało, jeden wielki lag, więc bez decyzji.

Krystik vs. Qwert - RA z lekkim wskazaniem na Krystika, Qwert, nie wiem co ty zrobiłeś na tym zakręcie, na nim się zrzuca 2 biegi i lekko gaz odpuszcza, a ty prawie stanąłeś na torze zostawiając Krystikowi zero czasu na reakcję i nie mógł przewidzieć tego co tam zrobisz. Krystik, radziłbym ci zachować jeszcze więcej ostrożności przy dublowaniu.

------------------------------------------
KARY ZA R1 GP SAN MARINO:
Xcore: +15 sekund do czasu końcowego
Paveleks: ostrzeżenie x1
Krystik: ostrzeżenie x1 (Rada wzięła pod uwagę twój całokształt twórczości w tym wyścigu i ogólnie, masz zbyt gorącą głowę i praktycznie każdy kto stanie ci na drodze kończy na bandzie - trochę opamiętania)

Kary zaległe:
Bednar: +45 sekund do czasu końcowego
Maka: +30 sekund do czasu końcowego (masz fart, że zapomniałem o 5 pozycjach w dół po qualu, no ale cóż, mój błąd, więc kara cię omija ;) )
Kakiet: +20 sekund do czasu końcowego

Kary "w puli":
Mc: +30 sekund do czasu końcowego
Etienne: ostrzeżenie x1
Cichy: ostrzeżenie x1
Krystik: ostrzeżenie x1
ESPAÑA !!!

Awatar użytkownika
jaro738

Post autor: jaro738 » ndz 08 lis, 2009 21:32

kacek vs jaro - L1 druga szykana

http://www.youtube.com/watch?v=aY1tOfScUM8

ja zostaje przy wewnetrzej, kacek schodzi do szczytu jakby nie bylo nikogo przed nim - strata 15 pozycji

F1_Kacek

Post autor: F1_Kacek » ndz 08 lis, 2009 21:55

Zgłaszam to samo co Jaro. Sytuacja identyczna, ale było to okrążenie później (L2). Na wewnętrznej ja, na zewnętrznej Etienne

Proszę o załączanie filmu, ułatwia mi to pokazywanie to yarpenowi i vencowi, żeby ocenili. Tutaj sam nagrałem, trwało to max. 5 minut - http://www29.zippyshare.com/v/37244252/file.html
Ostatnio zmieniony pn 09 lis, 2009 13:25 przez F1_Kacek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
3557
Kontakt:

Post autor: 3557 » ndz 08 lis, 2009 22:45

L14 3557 vs Belmondo
http://www.dailymotion.pl/video/xb316a_ ... videogames
Zdublowany przeze mnie Belmondo, utrzymywał podobne tempo do mojego, wtedy zdarzył się ten incydent. Straciłem wtedy dużo czasu. Dość wcześnie hamowałem, jednak zdublowany zawodnik powinien bardziej uważać

Awatar użytkownika
belmondo

belmondo vs 3557

Post autor: belmondo » pn 09 lis, 2009 03:07

Jechałem za Tobą kilka okrążeń, miałem uszkodzony bolid i nie byłem na tyle szybki żeby nawiązać walkę.Na tym feralnym zakręcie za bardzo zwolniłeś co kompletnie mnie zaskoczyło!!!!
Ale to ja powinienem uważać mój błąd przepraszam !!!!!

A po co tyle wykrzykników? Aż mnie uszy bolą od twojego krzyku.
Ostatnio zmieniony pn 09 lis, 2009 12:56 przez belmondo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

Post autor: Chipita » pn 09 lis, 2009 21:44

WERDYKT

Kacek vs. Jaro - wina Kacka, chyba sam wiesz co źle zrobiłeś.

Etienne vs. Kacek - wina Etienne, Kacek był obok ciebie a ty po prostu mu zamknąłeś dość ostro drzwi.

Belmondo vs. Kuba - wina Belmondo, miałeś dość dużo czasu na reakcję, spokojnie można było tego uniknąć.

KARY ZA R2 GP SAN MARINO:
Kacek: +30 sekund do czasu końcowego
Etienne: +30 sekund do czasu końcowego
Belmondo: +30 sekund do czasu końcowego
Krystik: +15 sekund do czasu końcowego (za ścięcie ostatniej szykany; po każdym wyścigu są do ciebie jakieś "ale", tu nie chodzi o odebranie ci pozycji lecz o nauczenie cię abyś zaczął jeździć FAIR, bo dotychczas pokazujesz że dla ciebie liczy się "po trupach do celu" i byleby mieć jak najwyższą pozycję)

Kierowcy Etienne kara przechodzi na następny wyścig, który ukończy.
Kary w "puli":
Mc: +30 sekund do czasu końcowego
Etienne: ostrzeżenie x1; +30 sekund do czasu końcowego
Cichy: ostrzeżenie x1
Krystik: ostrzeżenie x1
ESPAÑA !!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyścigi”