GP Bahrajnu - incydenty

Wyścigi GP2 League

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

GP Bahrajnu - incydenty

Post autor: Chipita » ndz 25 paź, 2009 00:45

Temat do zgłaszania incydentów. Konieczny film (frapsem nagrać) i opis zdarzenia. Wypowiadają się tutaj tylko zgłaszający i ci, których dotyczy incydent.

1 post zgłaszającego
1 post broniącego
!

Tylko tyle, więcej nie piszemy, nie prowadzimy dalszych kłótni, wszystko macie zawrzeć w 1 poście, żeby nie było bałaganu. Dyskusje nt. wyścigu w innym temacie. Każdy post nie dotyczący incydentów będzie nagradzany warnem.

TO NIE JEST TEMAT DO DYSKUSJI!
ESPAÑA !!!

Awatar użytkownika
Matthias
Kontakt:

Post autor: Matthias » ndz 25 paź, 2009 09:53

To było Lap1, które i tak pewnie będziesz przeglądał to nie robię filmiku. Bezensowny powrót na tor Maki w końcu 2. sektora.

cichy

Post autor: cichy » ndz 25 paź, 2009 10:06

L 16, również jak matthias nie mam wideo.. sytuacja ta sama.. maka i bum.

Awatar użytkownika
maka87-1992

Post autor: maka87-1992 » ndz 25 paź, 2009 12:02

matthias pisze:To było Lap1, które i tak pewnie będziesz przeglądał to nie robię filmiku. Bezensowny powrót na tor Maki w końcu 2. sektora.
Na torze byłem cały czas tylko, ze w poslizgu, nie czuje swojej winy, gdy bys mnie nie uderzył zakret wczesniej w tyłek moze miałbym wiecej przyczepnosci i nie wpadł bym tam w poslizg :)

co do cichego myslałem, że zdaze...ale te bolidy strasznie wolno wracają na tor, urzyc sprzegła nie zdązyłem, no cóż, mea culpa.

Awatar użytkownika
dudek2

Post autor: dudek2 » ndz 25 paź, 2009 21:34

http://www.youtube.com/watch?v=Ytso5s6owUQ
Kakiet daje piękny popis jak zniszczyć komuś wyścig jadąc na czołówkę :P. Nic dodać, nic ująć. Jedynie zmusić do używania rozumu przy powrocie na tor
BUKA NIE ŻYJE!

Awatar użytkownika
Etienne

Post autor: Etienne » pn 26 paź, 2009 00:22

Utrudnianie zdublowania przez cichego

http://www.youtube.com/watch?v=-oLAQWXP ... rofilepage

Takie osobiste wycieczki nie są potrzebne, załatwcie to na PW a tu wystarczy filmik i opis, bez obrażania. // Chipita
Ostatnio zmieniony pn 26 paź, 2009 14:16 przez Etienne, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam

cichy

Post autor: cichy » pn 26 paź, 2009 11:44

ja świadomy swych praw i obowiązków cytuję:

"Jechałem swoim torem, miałeś miejsce i mogłeś odbić w lewo. Poza tym strasznie lagujesz a filmik urywa się za szybko. "

pozdrawiam naszych moderatorów oraz administratorów, niech Bóg da im siłę i zdrowie do dalszego prowadzenia tego forum!

Awatar użytkownika
Kakiet

Post autor: Kakiet » pn 26 paź, 2009 14:21

dudek2 pisze:http://www.youtube.com/watch?v=Ytso5s6owUQ
Kakiet daje piękny popis jak zniszczyć komuś wyścig jadąc na czołówkę :P. Nic dodać, nic ująć. Jedynie zmusić do używania rozumu przy powrocie na tor

Jestem w pełni świadom swojej winy za co Przepraszam. To był głupi błąd wykonany w afekcie co mnie wcale nie usprawiedliwia. To się więcej nie powtórzy i proszę o łągodny wymiar kary.

Dudek2 - Przepraszam

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

Post autor: Chipita » pn 26 paź, 2009 21:44

WERDYKT

Maka vs. Matthias - wina Maki, tańczyłeś po torze, kilka razy musiałeś dać kontrę. W takiej sytuacji nie próbuj ciągle dodawać gazu ale spokojnie wystartuj gdzieś z boku, bo po prostu wjechałeś im na Best Line.

Maka vs. Cichy - wina Maki, karygodny powrót na tor. Wyjeżdżasz z piasku na tor to potem trzymaj się nie-best line. Nie możesz przejechać toru wszerz i po prostu zablokować komuś drogę.

Kakiet vs. Dudek - wina Kakieta. Zdawałeś licencję teoretyczną, było kilka pytań odnośnie tego, że po zrobieniu spina i zauważeniu, że jadą przeciwnicy czekasz aż przejadą a wtedy się obracasz. Widzę, że zrozumiałeś i liczę, że tego nie powtórzysz więcej. I jedna uwaga do Dudka - widziałeś obróconego Kakieta już przed zakrętem, mimo to jechałeś zakręt normalnie, gaz zamiast hamulca, liczyłeś że on ci stamtąd wyparuje?

Cichy vs. Etienne - wina Cichego. Przepuszczasz dublującego to go przepuść. Daj mu jeden zakręt na spokojnie, a wówczas jeśli będziesz szybszy to się zabieraj za atak na następnym.

------------------------------------------

KARY ZA GP BAHRAJNU
Maka: +30 sekund do czasu końcowego w R1, przesunięcie o 5 pozycji w dół do startu w następnym wyścigu
Kakiet: +20 sekund do czasu końcowego w R2
Cichy: ostrzeżenie x1
Jacek: odebranie punktów za dotankowanie w czasie R1
Yarpen: odebranie punktów za dotankowanie w czasie R1
Jaro: odebranie punktów za dotankowanie w czasie R1
Krystik: odebranie FL z R2 - ściąłeś zakręt, a twoje drugie najszybsze okrążenie jest wolniejsze od pierwszego Jacka

Kierowcom Maka i Kakiet kary czasowe przechodzą na następny wyścig który ukończą, ponieważ w wyścigach w których zawinili nie dojechali do mety.

Kary z GP Australii
Vilart: +30 sekund do czasu końcowego w R2

Kary w "puli"
Bednar: +45 sekund do czasu końcowego
Mc: +30 sekund do czasu końcowego
Maka: +30 sekund do czasu końcowego, przesunięcie o 5 pozycji w dół do startu w następnym wyścigu
Kakiet: +20 sekund do czasu końcowego
Etienne: ostrzeżenie x1
Cichy: ostrzeżenie x1

Przy tych powrotach na tor albo po spinie to po raz kolejny to samo. Domyślam się, że w teorii wiecie, że trzeba poczekać, itd. ale w czasie wyścigu emocje biorą górę i staracie się jak najszybciej wrócić do wyścigu. A tak nie można. Musicie opanować nerwy, grzecznie poczekać i jak będzie wolne to ruszyć. Pamiętajcie!
ESPAÑA !!!

Zablokowany

Wróć do „Wyścigi”