GP Australii - dyskusje - start sezonu!

Wyścigi GP2 League

Moderator: Moderatorzy

Rubiq
Kontakt:

Post autor: Rubiq » śr 14 paź, 2009 17:51

A co mnie to obchodzi w kogo Ty nie chciałeś wjechać, zjechałeś na mój tor jazdy i jeszcze to zgłaszasz... :???: I nie gadaj głupot że i tak bym w Ciebie wjechał. Złamałeś zasadę, która mówi że w przy jeździe w tłoku z zakrętu wyjeżdża się tym samym kawałkiem toru, którym się wjeżdża. Rok temu na PRS dostałem za identyczną sytuację po uszach, tylko że to ja byłem tym, w którego uderzono. A szansy na obronę nie wykorzystałem, bo oznakowanie przeczytanych/nieprzeczytanych wątków jest na tym forum niezbyt czytelne.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » śr 14 paź, 2009 17:53

Info: Aktualizacja wyników R1. Hideto i Jaro zamienili się pozycjami, poprawiłem też generalkę.
OSZUKALI MNIE !!!!!!!!!! DEGENERATY JEDNE !!!!!!!!! TO WSZYSTKO ZŁODZIEJE I MAFIA JEST !!!!!!!!!!
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

Post autor: Chipita » śr 14 paź, 2009 19:50

hideto pisze:OSZUKALI MNIE !!!!!!!!!! DEGENERATY JEDNE !!!!!!!!! TO WSZYSTKO ZŁODZIEJE I MAFIA JEST !!!!!!!!!!
Tak to właśnie ja i moi koledzy, zrobiliśmy program odbierania miejsc hidowi, który z dniem dzisiejszym wszedł w życie. Teraz będzie tylko gorzej.

A tak naprawdę to dokładnie policzyliśmy co się stanie po dodaniu tobie 20 sekundowej kary i wyszło, że musisz spaść za jaro. Ciesz się chociaż, że do sprintu startowałeś nie ze swojej pozycji ;)
ESPAÑA !!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyścigi”